אטרקציות

ארכיון אביגדור

אביגדור, ארכיון ומוזיאון

אביגדור

מוזיאון שמציג ומספר את תולדות מושב אביגדור, תולדות ההתיישבות השיתופית החקלאית בישראל, אחרי קום המדינה.

IMG_3274

אביגדור, הדרומיות – ביגוד יד שניה

אביגדור

הדרומיות הינו מיזם חברתי סביבתי ששם לו למטרה להעלות מודעות לנזקי תעשיית האופנה המהירה ולחבר את הצרכניות הישראליות בכלל והדרומיות בפרט לצריכה של אופנה מקיימת.

אנו מקיימות מס׳ פעמים בשנה ירידי ענק של אופנת יד שניה, מסיבות החלפה, הפקות אופנה ואירועים שונים. חלק נכבד מההכנסות בירידים עובר לתרומה למחלקות רווחה (תווי קניה) ניצולי שואה משפחות שכולות חיילים בודדים ועוד

ניתן לעקוב אחרינו בקבוצת הפייסבוק: ״דרומיות מכורות ליד שניה״ שם אנו נותנות במה לבעלי ובעלות חנויות ויוזמות דרומיות בתחום.

אנו מאמינות כי השינוי חל בנו. תיירים ומבקרים שמעונינים במידע, מפות התמצאות, כתבות, כתובות, הסברים ושעות פעילות של עסקי יד שניה בדרום והשפלה (מאילת עד רחובות) מוזמנים להצטרף לקבוצה לשאול שאלות ולקבל תשובות 😌

נירית זנדני 3

אביגדור, שורשים – צמחים, חוויות, סדנאות

במתחם "שורשים" הממוקם במושב אביגדור עומדת ביקתה הבנויה כולה מאדמה וקש.

בביקתה מתקיימות פעילויות שונות: סדנאות קליעת סלים, פעילויות טבע לילדים ולמשפחות ומכירה של צמחי מרפא ושתילי ירקות.

למה כדאי להגיע ולבקר? הביקתה שלי נעימה ומזמינה ואפשר להעביר אצלנו יום מלא חוויות ורוגע.

טאלוס2

אורות, ״טאלוס״- בית לטיפולים מהמזרח

אורות

ברוכים הבאים למזרח. מהרגע שנכנסתם למרפסת שלי נכנסתם לאתנחתא שלכם. בבית של ״טאלוס״ תמצאו שוב את השקט, האדמה, הנשימה. מקום שהוא בית ללב שלכם. מקום של העמקה לתוך תהליכים. אני מטפלת במגע בשיטה הוליסטית שמבוססת על השיטה התאילנדית המסורתית ובטיפולי rejuvenation מעמיקים שמשלבים עיסויי פנים עם כלים מסורתיים, דיקור סיני קוסמטי וחליטות צמחי מרפא. הטיפולים מעמיקים והינם בין שעה וחצי לשעתיים וקצת. לצידם אווירה אסיאתית סוחפת עם אלמנטים כנעניים. עטופים בהבנה של הקשר המיוחד בין גוף נפש, יציבה, ועבודה אנרגטית בגישה פרטנית וייחודית.

STAIN DESIGN

אורות, stain

אורות

stain הוא מפעל בוטיק לעיצוב ואומנות בחומר הקרמי בעבודת יד. במקום תמצאו שלל מוצרי קרמיקה פרקטיים לשימוש יום יומי בעבודת יד, אנחנו מאמינים בשילוב טכניקות לייצור עיצוב חדש, מקורי, קל משקל, ייחודי ורענן. אנחנו מאמינים במוצרים איכותיים שנעשים בעבודת יד שישמשו וישמחו את הלקוחות שלנו לאורך שנים וכך להפחית צריכה של מוצרים חד פעמיים.

משק וולף שור

אורות, משק שור וולף

אורות

עודד ואיתמר שור וולף, בני זוג והורים לליה וליוגב, מומחים לגידול כרמי זיתים ולייצור שמן, טועמי שמן זית מקצועיים ושופטים בתחרויות ובפאנל טעימה של ענף הזית. יחד הקימו מותג בוטיקי משובח המתמחה בייצור שמן זית איכותי.
המשק מגדל 6 זני זיתים ומפיק שמן מצטיין אשר זוכה בפרסים ולהערכה רבה. שיטת הגידול הינה ידידותית לסביבה, אקולוגית, השומרת על האדמה ועל המגוון הביולוגי שבה.
במרכז המבקרים ניתן לראות את מיכלי האחסון, ללמוד על תהליך הפקת השמן ולערוך טעימה מקצועית ממגוון השמנים. ניתן לרכוש את שמן הזית המשובח שלנו ומוצרים נוספים מתוצרת המשק בחנות הצמודה למרכז המבקרים.

דילוג לתוכן