קטיף עצמי

הארטישוק של נועם

ניר בנים, הארטישוק של נועם

ניר בנים

הסיור בשדות החקלאיים של נועם מרתק. לומדים על חקלאות, ציונות וחדשנות וגם איך זה להיות כבר 40 שנה מגדל הארטישוק הכי גדול והכי טעים בארץ. אחרי שעה של טיול באוויר הצח, הבטן מתחילה לקרקר, אז חוזרים לחצר רחבת ידיים ובמרכזה חדר אוכל גדול עם שולחנות ארוכים. נועם, דליה איתמר והצוות מגישים בראנץ' ארטישוק מידי חורף כבר 15 שנה באדיבות ונדיבות ובאירוח מאורגן, נקי ומסודר. בחדר האוכל מזנון בופה עשיר בהגשה עצמית. ארוחה טעימה, מגוונת ומהנה על בסיס ארטישוק. מרק, פסטה, חמין, תבשילים, סלטים, מאפים, לחמים ושתיה חמה. מושלם לצמחונים ולטבעונים ומושלם לחגיגות ימי הולדת משפחתיות.

קרדיט צילום משק טל4

ביצרון, משק טל

ביצרון

משק טל מנוהל על ידי החקלאי גיא טל, דור שני לחקלאות. המשק מונה מעל 300 דונם ועוסק בעיקר בגידול פירות, פירות מיוחדים, פירות אקזוטיים ופירות יער. בנוסף לגידולים החקלאיים מפתח גיא גם בוסתן פירות מיוחדים וביניהם: שעועית הגלידה, ספודילה, מנגוסטין, ספוטה, קטמבילה, ימבולנה, תפוח מלאי, אצרולה, תמרהינדי ועוד. בעונת הבשלת הפירות ניתן להגיע לחוויית קטיף עצמי ומכיוון שהמשק משתמש בהדברה ביולוגית, ניתן לקטוף ולאכול ישר מהעץ.
מתמחים בגידול פירות כגון רימון, אפרסמון, אבוקדו, הדרים.
פירות אקזוטיים כגון אצרולה, לונגן, מנגוסטין לימוני, לילי פילי, בגניי, גוג'י ברי, שעועית הגלידה.
פירות יער כגון פטל אדום, פטל אסנה שחור ואדום, תות יובל, תות פקיסטני אדום ולבן, תות לבן, פיטנגו, דומדומיות.
כמו כן יש לנו 2 סוגי קטיף עצמי קטיף רימון וקטיף אקזוטי שיש בו פירות יער, פיטנגו.
בנוסף יש לנו במשק חנות פירות וירקות עם דגש על גידולים ביולוגים ו/או אורגנים כאשר אנחנו מחזקים את החקלאות והחקלאים של ארץ ישראל מהצפון ועד הדרום.
ומוצרי מדף כגון דבש, שמן זית מוצרים משלימים.

דילוג לתוכן